Breaking news

Нова квартира у Львові і шалені подарунки на півмільйона: Парубій відверто зізнався, звідки взяв гроші

Голова Верховної Ради Андрій Парубій задекларував нову квартиру у Львові і подарунки на 443 тисячі 751 гривню.

Такі дані опубліковані в електронній декларації спікера парламенту.

Розмір квартири у Львові складає 92,1 квадратного метра. Однак Парубій у Facebook написав пояснення щодо придбання об’єкта. Він зазначив, що проживає разом із сім’єю у зазначеній квартирі вже давно

Популярне: «Штрафи для водіїв не збільшуються, проте…»: Скоро в Україні зміняться правила паркування

Після одруження я весь час проживав з сім’єю разом зі своїм батьком в квартирі у Львові, над його квартирою переобладнав горище на окрему мансарду. Фактично, батьківська квартира та переобладнане горище над нею були окремими приміщеннями, але в документах значилися як один об’єкт нерухомості. Все це приміщення було оформлене на мого батька та мого брата, – зазначив Парубій.

За його словами, «завжди бракувало часу щоб документально впорядкувати майнові справи», але після того, як торік деякі «неправильно» писали про його декларацію, таки вирішив це зробити.

«Тому разом з родиною вирішили оформити кожну квартиру як окрему, та відповідно я переоформив своє право власності на квартиру. Це відбулося шляхом дарування від моїх близьких родичів, про що зазначено в моїй декларації», – пояснив спікер.

Він також додав, що вказав у декларації ще одну квартиру у Львові площею 41,58 квадрата, в якій ні не проживає, ні не володіє нею, але був там «прописаний».

У цій квартирі я не маю жодної частки власності, більш того – станом на зараз я уже виписаний з цієї квартири, – додав Андрій

Що стосується інших грошей, то Парубій протягом року тричі отримував подарунок на суму 147 тисяч 917 гривень від близьких родичів.

Джерело – Резонанс