Breaking news

Невзоров охарактеризував Скабеєву двома словами: прямо в яблучко

Скандальна російська пропагандистка Ольга Скабеєва сама винна в інциденті в Страсбурзі, оскільки намагалася перешкодити прямому ефіру українських телеканалів, вважає російський публіцист Олександр Невзоров.

Про це повідомляє “Ехо Москви” з посиланням на коментар публіциста.

“Розмовляюча курка – це цікавіше, ніж просто курка. Мене здивувало, як у всьому цьому скандалі, який розгорівся через її традиційне хабальство, ніхто не помітив найголовнішого: там йшов прямий ефір українського телебачення. Влізати в цей прямий ефір – це все одно, як в театрі лізти до артистки, яка читає монолог, з питанням “А де ти купувала такі черевички?” або “Якого розміру у тебе ліфчик?”. Це навіть не дурість, це абсолютна профнепридатність “, – вважає Невзоров.

У Росії не стали розбиратися в ситуації, тому почали погрожувати українцям.

“У цьому політики насправді нуль. Це проста така профнепридатність. Я чому згадав про курок? Тіток, які на ленінградському телебаченні в прямих ефірах кудахтали, ось як раз і називали розмовляючими курками. Але розмовляюча курка під назвою Скабеева – вона, бачите, пересварила безліч поважних людей “, – підсумував Невзоров.