Breaking news

“Неповага” – Офіс президента вперше прокоментував повернення Порошенка

Виступ перед прихильниками підозрюваного у держзраді п’ятого президента України Петра Порошенка після приїзду в Україну свідчить про його неповагу до процесуальних правил.

Так прокоментував події після повернення Порошенка радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Якщо людина поїхала за кордон у терміновому порядку, побачивши поруч із собою представників правоохоронного органу, то логічно, що повернення такої людини до країни передбачає певні прості процедури. Отримати процесуальний документ, з’явитися до суду це ті речі, в яких немає нічого складного чи незвичного.

Але якщо людина перетворює це на якийсь виступ із масовкою, якщо кожен крок в аеропорту супроводжує істеричними криками, то це явно свідчить про надзвичайну екзальтацію та неповагу до базових процесуальних правил”, – сказав Подоляк.

За його словами, дії Порошенка не мають нічого спільного з реальною політикою.

“Навряд чи політики в західних державах можуть дозволити собі таку поведінку. І ця поведінка конкретного політика багато в чому пояснює причини того, чому трансформація України в сучасну та правову державу настільки затяглася з 1990-х років”, – додав Подоляк.