Breaking news

Немовля впало в шахту ліфта, батьки у нестямі від горя: не змогли врятувати

У середу, 2 січня, в Сумах близько 16:00 в будинку по вул. Супруна обірвався ліфт, в результаті чого померла маленька дитина. На даний момент на місці працюють правоохоронці. Про це стало відомо з повідомлення сайту міста Суми.

Літній чоловік, повертаючись з прогулянки, завіз коляску з 3-місячним немовлям у ліфт. Він вийшов на 9 поверсі першим, щоб вивезти коляску. Але ліфт різко обірвався і впав у шахту разом з коляскою. На жаль, медики не змогли врятувати дитину і, прибувши на місце трагедії, зафіксували його смерть.

Сумська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом загибелі дитини. Відомості до Єдиного реєстру внесено 2 січня 2019 по 1 ч. ст. 119 (вбивство з необережності) і ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Досудове слідство доручено слідчим Сумського відділу поліції.

Зараз тривають першочергові слідчі дії, вилучається необхідна документація з метою встановлення осіб, відповідальних за технічну придатність та експлуатацію ліфтів у зазначеній багатоповерхівці. Хід слідства перебуває на контролі прокуратури Сумської, повідомив керівник Сумської місцевої прокуратури Валерій Могильний.