Breaking news

Нейромережу навчили говорити голосом Путіна

Створили нейромережу, що здатна фальсифікувати голоси відомих людей.

“Шановні громадяни Росії! Дорогі друзі. Сьогодні я хотів би вам розповісти про одну дуже перспективну технологію. Наші інженери навчили нейронну мережу говорити різними голосами”, – розповідає голос президента РФ Володимира Путіна на Youtube-каналі Vera Voice.

У відео також відтворили голоси ведучих Ксенії Собчак і Володимира Познера.

“Тепер абсолютно будь-який голос можна скопіювати і сказати ним що завгодно. Це насправді дивно, хоча і трохи страшно”, – сказав голос Познера.

Путін на відео застеріг, що така технологія дозволить підробити будь-яку розмову.

“Фактично з нею можна підробити будь-яку розмову. Навіть якщо мова йде про президента країни. Це може спричинити серйозні політичні наслідки”, – говорить голос російського президента.

9 липня народний депутат Андрій Деркач оприлюднив записи. Заявив, що на них зафіксовані переговори п’ятого президента України Петра Порошенка з президентом Росії Володимиром Путіним. Вони наче б то в дружній манері обговорюють “мінські домовленості”. Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі “Право на владу” на каналі “1+1” заявив, що всередині України відбувається потужна інформаційна російська агресія.