Breaking news

Негайно видаліть це: з’ясувалася поширена причина швидкого розряду смартфонів

Спеціалісти з кіберзахисту розповіли про ще одну неочікувану причину швидкого розряду смартфонів

Один з додатків Google Play для смартфонів викликав пильну увагу співробітником безпеки. Йдеться про просту гру Bug Smasher.

При запуску вона підключає пристрій до бот-мережі і займається майнінгом (видобутком) криптовалюта. Все це відбувається без відома власника.

Експерти з комп’ютерної безпеки звернули увагу на дивну особливість гри. Дані дослідження опублікували на порталі phys.org.

телефон девушка

Останнім часом Майнінг став справжнім трендом в усьому світі. Курс біткойнов виріс до астрономічних висот, а число доступних криптовалют, творці яких намагаються повторити чужий успіх, рік тому перевалила за 1000.

Програмісти по всьому світу шукають способи, як видобути якомога більше криптовалюта. Часто використовуються нечесні і незаконні методи видобутку з використанням чужих комп’ютерів, об’єднаних в одну мережу.

Смартфон – відносно слабкий пристрій для майнінгу, його потужність в сотні разів поступається настільним комп’ютерам. Однак при об’єднанні безлічі смартфонів, можна домогтися бажаного результату. Розробники Bug Smasher використовують смартфони для видобутку криптовалюти. Однією з ознак «захоплення» телефону – швидкий розряд і нагрів пристрою.

На думку експертів, виявлена ​​гра лише крапля в морі серед мільйонів додатків в Google Play, і відстежити їх все неможливо. Тому вони рекомендують звернути увагу на розряд батареї, і якщо гаджет почав сильно грітися, а акумулятор швидко “танути” – це перша ознака того, що потай від вас працює додаток, яке використовує ресурси смартфона в спекулятивних цілях.