Breaking news

Нефьодов іде в Київраду з партією “Голос”

Колишній керівник Державної митної служби Максим Нефьодов йде на вибори першим у списку партії “Голос” до Київради.

Про це він повідомив в Facebook.

Нефьодов каже, що йде на вибори, бо “вважає потрібним присвячувати частину життя громадській діяльності, аби робити Україну кращою”.

“Чому з “Голосом”: бо з усіх команд вона найближча до моїх поглядів – як економічних, так і етичних. Це партія, яка виступає за модерн, а не за архаїку, за європейську Україну, а не російське болото, за ліберальну економіку, а не популізм і соціалістичне минуле. Це партія, яка якщо і іноді помиляється, то це чесні помилки, а не робота на олігархів чи власну кишеню. Це партія, яка найближче до принципів “партії”, а не лідерського проекту під конкретну особу”, – заявив він.

“Голос” веде в Київраду команду, в якій є люди, котрі своїми руками будували компанії, захищали Україну, лікували хворих, додав Нефьодов.

14 вересня джерела партії “Голос” повідомили, що Максим Нефьодов може стати першим номером в списку “Голосу” до Київради.

24 квітня цьогоріч Кабмін звільнив главу ДМС через невиконання плану митних надходжень та “погані результати в боротьбі з контрабандою”. Він пробув на посаді 9 місяців.