Breaking news

Не тільки залізниця: українцям збираються обірвати ще один зв’язок з РФ

Слідом за масштабним обмеженням залізничного сполучення з Росією в представництві президента в анексованому Криму запропонували припинити і автобусні перевезення

Про це заявив перший заступник постійного представника президента України в Автономній республіці Крим Ізет Гданов.

Він заявив, що Представництво президента України в окупованому Криму підтримує ініціативу Мінінфраструктури щодо припинення залізничного сполучення з РФ. Крім того, Гданов розповів про ініціативу повністю відмовитися від автобусного сполучення з Росією. «Ми фактично в стані війни, а РФ – агресор», – повідомив він.

У свою чергу постійний представник президента в АРК Борис Бабин зазначив, що з українських міст до столиці Росії ходять багато поїздів, а, наприклад, до станції Вадим в Херсонській області поїздів не вистачає.

дорога

Нагадаємо, на головному вокзалі Львова з’явилося справжнє наметове містечко. Таким чином обурені пасажири висловлюють своє невдоволення роботою «Укрзалізниці».

День железнодорожника

Люди розбили намети прямо в приміщенні головного львівського вокзалу в ніч на 19 серпня. Про цю імпровізовану акцію протесту розповів у себе в Facebook Ігор Зінкевич.