Breaking news

“Не імітуйте навчання” – Зеленський пообіцяв більше грошей на освіту

Президент Володимир Зеленський, який зараз перебуває у Сполучених Штатах Америки з робочим візитом, привітав українських школярів, студентів, батьків та вчителів із початком навчального року.

1 вересня безумовно, радісний і важливий день, написав він у соцмережах.

“Багато людей ще не відчувають, які фундаментальні зміни у глобальному світі можливі найближчими десятиліттями. Нові технології, економічні процеси, соціальні відносини усе створює раніше небачені виклики для держави та успіху кожної людини. Щоб адаптуватися до трансформацій, необхідно не просто здобути певні знання, а зробити досконалим власне вміння навчатися”, – зазначив Зеленський.

Держава оновлює українські школи, а влада планує осучаснити освітню інфраструктуру. Уряду поставлена чітка вимога щороку забезпечувати зростання державних видатків на освітню галузь. Це врахують і при підготовці бюджету на 2022 рік.

“Але ключове це мотивація. Її неможливо забезпечити рішенням посадової особи чи реалізацією реформи. Мотивація навчати й навчатися це завжди найбільша інвестиція у фаховість людини. Тож саме цього хочу побажати сьогодні кожному. Не імітуйте навчання, будьте відкритими для нового та шукайте для себе тим більше освіти, чим більше успіху хочете досягти в житті”, – додав президент.

1 вересня має відбутися зустріч Зеленського з президентом США Джозефом Байденом. Лідери країн обговорять питання безпеки і стратегічного партнерства та піднімуть тему інвестицій.

У травні Зеленський анонсував появу в Україні президентського університету, де готуватимуть “людей майбутнього”. Навчатимуть фахівців за напрямами: інформаційна та кібербезпека, штучний інтелект, нанотехнології, аерокосмічні та біотехнології. Студенти навчатимуться там безкоштовно, а потім обійматимуть державні посади.