Breaking news

Назвали країни, з яких найбільше ринуло туристів в Київ

З початку 2021 року Київ відвідали 308 тис. іноземних туристів. Кількість внутрішніх туристів, за оцінками туристичних організацій, склала понад 500 тис. осіб.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

“За даними Держприкордонслужби, найбільше іноземних туристів приїхали із США 26 576 осіб. На другому місці Ізраїль 22 684 осіб, Туреччина 21 057 туристів. До списку країн, звідки приїхало найбільше туристів, увійшли також Німеччина, Білорусь, Саудівська Аравія, Азербайджан, Велика Британія, Грузія та Індія”, зазначила Хонда.

Вона додала, що розвиток туризму після пандемії стане для Києва одним із пріоритетів. Для підвищення туристичної привабливості у місті зараз реалізують низку важливих проєктів. Зокрема, нещодавно запрацювала “Академія гостинності”. Вона готує помічників у сфері туризму.

Також у столиці створять інклюзивний туристичний маршрут, до якого увійдуть видатні пам’ятки.

З початку року туристичний збір склав 22,5 млн грн.

У березні цьогоріч у столиці презентували нового гастрономічного смаколика для приманювання туристів. Київський пиріг зроблений у формі сонця та має три види начинки: коренеплоди, риби й потрушки. Вартість 1-го пирога з коренеплодами або потрухами – до 1. З рибою обійдеться трохи дорожче.