Breaking news

Назвали кращі пляжі Києва, де купатися безпечно

У Києві цього сезону відкриють 14 пляжів і 18 зон відпочинку. На них буде 26 рятувальних постів. Безпеку відпочивальникам забезпечуватимуть понад 150 лайфгардів.

Про це розповів директор з утримання прибережної інфраструктури в КП “Плесо” Костянтин Пігуля, пише “Сьогодні”.

За його словами, торік вісім пляжів Києва отримали блакитні прапори. Цього року такий прапор підняли на дев’яти пляжах.

“Це спеціальна нагорода (блакитний прапор. – Gazeta.ua). Вона вручається пляжам, які відповідають високим стандартам якості. Цього року додасться пляж “Чорторий”. Він абсолютно новий, після капітального ремонту. Пляж буде відкрито найближчим часом”, розповів Пігуля.

Пляжі Києва, які отримали блакитні прапори: “Дитячий”, “Золотий”, “Пуща-Водиця”, “Галерний”, “Венеція”, “Молодіжний”, “Троєщина”, “Чорторий”, “Веселка”.

Пляжі Києва, де купатися безпечно і регулярно перевіряється стан води:

1. Оболонський район:
– “Пуща-Водиця”;
– “Вербне”.

2. Деснянський район:
– “Чорторий”;
– “Троєщина”.

3. Дніпровський район:
– “Веселка”;
– “Молодіжний”.

5. У Гідропарку:
– “Венеція”;
– “Дитячий”;
– “Золотий”;
– “Передмістна-Слобідка”.

6. “Тельбін” на Березняках.

7. “Галера” в Корчуватому.

8. “Центральний” пляж на Трухановому острові.

За санітарними нормами і правилами, купальний сезон почнеться, коли вода упродовж трьох днів буде прогріватися до 17°C. Після цього ухвалюють рішення про офіційне відкриття сезону.

Масковий режим на пляжах столиці для відпочивальників не вводять. Засмагати та купатися можна без засобів індивідуального захисту.

150 рятувальників пройшли всі етапи підготовки: склали нормативи з плавання, пройшли обов’язковий курс домедичної допомоги, навчилися рятувати людей на воді та успішно склали іспити. Яскраві фото підготовки – за посиланням.