Breaking news

НАТО, Аваков, турборежим, олігархи, Конституція України – спікер Верховної Ради Дмитро Разумков дав велике інтерв’ю

Уже цього року Україна не зможе стати членом Північноатлантичного альянсу НАТО, в теорії – можливо протягом 10 років.

“Якщо ми говоримо про найближче майбутнє, то це який термін? Для кожного він свій. Сказати, що це відбудеться через рік? Ні. Давайте будемо відверті, за рік це зробити ми не зможемо”, – повідомив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков у інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Під час інтерв’ю журналіст зачитала питання від слухачів, запитавши Разумкова, чому Верховна Рада і, зокрема, фракція “Слуга народу”, маючи більшість у залі парламенту, не звільнила представника партії “Народний фронт”, який втратив довіру українців, Авакова з посади голови МВС.

“Він зараз, наскільки я знаю, не представляє” Народний фронт “… Якщо дозволите, моя особиста думка, я думаю, що міністр внутрішніх справ на своєму місці. Він досить ефективно виконує свої функції, – відповів Разумков. – Критикувати всіх можна . і мене, і його, і народних депутатів України. Але я думаю, що він відповідає тій посаді, на якій сьогодні знаходиться “, – заявив спікер.

Закон про деолігархізацію можуть прийняти в першому читанні до кінця поточної сесії. В першому читанні більшість депутатів підтримають законопроєкт, а до другого будуть вносити свої правки.

Разумков заявив, що, на його думку, підстав для дострокового припинення повноважень Верховної Ради немає.

Інтерв’ю з головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим відбулося трохи більше, аніж за тиждень до 25-річчя Конституції України.