Breaking news

Наслідки агресії проти України: РФ готуються розділити на 14 частин, оприлюднено план

Росію хочуть розділити, і такі пропозиції вже стали надходити від місцевих чиновників

Так, в РФ вже розробили проект з розділення країни на 14 частин – макрорегіонів. А все через економічні показники, які стрімко погіршуються.

Так, черговий удар для економіки РФ завдали сьогодні, 27 серпня, коли в силу вступає новий пакет санкцій США. Він вводиться в зв’язку з інцидентом в Солсбері, де Росія використовувала бойові отруйні речовини для спроби вбивства екс-співробітника Головного розвідувального управління Генерального штабу Міністерства оборони РФ Сергія Скрипаля.

россияне флаг

Ініціатива про розподіл Росії належить Мінекономрозвитку. Вже у вересні документ представлять для розгляду уряду. А сама стратегія повинна бути затверджена в листопаді.

У цілому ж проект розділу Росії передбачає, що новостворені частини будуть схожі на федеральні округи, але з більшим дробленням.

Наприклад, Сибірський федеральний округ може бути розділений на Південно-Сибірський, Єнісейский і Байкальський макрорегіони, а Центральний округ – на Центральний і Центрально-Чорноземний макрорегіони. Також планується виділити Північний, Північно-Західний, Південний, Волго-Камський, Волго-Уральський, Уральський, Західно-Сибірський регіони.

У Міністерстві очікують, що такий розподіл нібито допоможе збільшити експортні перевезення товарів усіма видами транспорту, крім трубопровідного. Зростання очікується нібито на 30% до 2025 року.

Така «поділ» Росії обумовлений ​​спробами боротьби з наслідками санкцій, введених через агресію в Україні.

Відзначимо, що раніше депутат сейму Латвії Олександр Кірштейнс заявив про необхідність «роздрібнити Росію на кілька частин». Як написав політик у своєму Twitter, такий захід «необхідний для спокою» його країни і Європи.

россияне

«Тільки тоді, коли Росія розпадається на малі країни за етнічним складом, військові конфлікти закінчаться, а в Європі встановиться мир на багато років», – заявив Кірштейнс.