Breaking news

«Народний фронт» вирішив не підтримувати військовий стан в повній мірі

Рішення прийнято на фракції, хоча комітет Пашинського проголосував на користь законопроекту.

“Народний фронт” вирішив не підтримувати військовий стан в повній мірі Фракція “Народного фронту” вирішила не підтримувати законопроект №9338 про затвердження воєнного стану в повній мірі.

Рішення було прийнято на засіданні фракції, незважаючи на те що комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, включаючи членів НФ, підтримав цей законопроект №9338 про затвердження воєнного стану в Україні.

На фракції звучали пропозиції з приводу того, що військовий стан має бути введені на обмеженій території, на 30 днів і за умови, що вибори президента відбудуться 31 березня.

Нагадаємо, 26 листопада Рада національної безпеки і оборони вирішила ввести воєнний стан у зв’язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, який стався 25 листопада 2018 у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-морських сил, а також у зв’язку з іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському і Чорному морях, наявної загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації на тлі окупації Криму та частині Донецької та Луганської областей.

Воєнний стан вводиться з 26 листопада по 25 січня, але може бути скасовано достроково.

Джерело