Breaking news

Нардеп Волошин, якого обливали “зеленкою”, намолов російської пропаганди на 100 тис. грн штрафу

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала на 100 тис. грн одеський телеканал “ТРК “Здоров’я” через російську пропаганду від народних депутатів з ОПЗЖ Іллі Киви та Олега Волошина.

Про це повідомив регулятор.

Торік у вересні в ефірі телеканалу Волошин поділив українських громадян за територіальною ознакою. Заявив, що ставлення українців до росіян залежить від території проживання.

Нардеп сказав, що українці, які мешкають у центральних, а тим паче в західних регіонах України, мають “природну”, “ментальну”, “історичну” ненависть до жителів Російської Федерації. І навпаки громадяни східних областей, зокрема Донецької і Луганської, жодної неприязні до мешканців північного сусіда не відчувають.

Складається враження, що в уявленнях Волошина взагалі не існує збройного вторгнення РФ на українські території, повідомляє Нацрада.

“Есть часть общества, которая априори понимает трагедию происходящего и готова к компромиссу и примирению, люди с Донбасса, у которых там близкие, у которых близкие в России. А есть часть общества центральная Украина, я не говорю про западную, тех вообще там не разагитировать. На западной просто многие бы ненавидели Россию, даже если бы Россия не только Крым не забирала, еще и Кубань бы подарила, але все рівно б ненавиділи Москву за що-небудь. Вот центральная, которая все равно почему-то ненавидит Москву большевистскую или царскую и какую-либо еще”, – заявив нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Баканов спить? Депутат з ОПЗЖ відсвяткував Новий рік з Путіним

Тези Волошина збігаються із кремлівською пропагандою “громадянської війни” в Україні, спричиненої нібито спротивом російськомовного населення у Криму і східних областях проти “тотальної українізації”, “державного перевороту” тощо. І про “братній” російський народ.

Ведучі телеканалу на твердження Волошина не відреагували.