Breaking news

”Над Києвом зав’ється стяг Росії”: у Кремлі пригрозили Україні наступом

Скандально відомий російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що Україна має перед РФ величезні борги, розрахуватися за які зможе тільки після того, як “над Києвом зав’ється стяг Росії”.

Про це депутат написав в особистому Telegram-каналі, коментуючи недавню перемогу ”Нафтогазу” в суперечці з ”Газпромом”.

“Україна винна нам набагато більше, ніж 3 млрд. Це борг лише за одним кредитом, а скільки млрд вони отримали від Росії через величезні знижки на газ? Скільки вони заробили на газовій трубі, яка йде їхньою територією? Адже шантажували всю Європу в 2010 році, коли крали газ! А територія? У 1991 році Україна отримала величезну територію, включаючи десятки тисяч квадратних кілометрів російської землі”, – упевнений політик.

З України, яку Жириновський назвав країною-банкрутом, нібито поїхала третина населення.

“А коли Росія запустить, нарешті, Північний потік-2, який позбавить Україну можливості заробляти на трубі, цю країну взагалі чекає дефолт за всіма зобов’язаннями”, – заявив він.

Нагадаємо, Апеляційний суд Швеції 13 вересня підтримав українську сторону і скасував рішення про тимчасове призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу, за яким “Газпром” повинен заплатити “Нафтогазу” 2,6 млрд доларів.