Breaking news

“На запчастини”: Мінфін виставив ультиматум “євробляхерам”

Власники автомобілів на єврономерах, які не оформлять українську реєстрацію до 24 травня, повинні будуть або вивезти їх з України, або продати на запчастини.

“Вирішили не продовжувати пільговий період. Уряд і президент, профільний комітет залишилися на тій позиції, яка була зафіксована в законі”, — заявив заступник міністра фінансів Сергій Верланов, передає УНН.

Він висловив упевненість, що всі охочі встигнуть оформити авто до завершення відведеного законом терміну.

Усього в Україні з 25 листопада по 19 лютого розмитнили майже 124 тис. автомобілів на іноземних номерах. Загальна сума сплати за розмитнення становить 7,7 млрд гривень. На території України налічується приблизно 640 тис. авто з єврореєстрацією.

Найбільше “євроблях” розмитнили: Київська міська митниця — понад 20 тис., Волинська — до 14,5 тис. і Закарпатська — майже 11 тис.

Так, до кінця 22 лютого розмитнити авто можна буде зі знижкою 50%. Із 23 лютого по 23 травня діятиме загальний режим розмитнення — за повною ставкою, передбаченою у законі. Вже з 23 травня власники нерозмитнених автомобілів платитимуть штраф у розмірі 170 тис. гривень.

''На запчастини'': Мінфін виставив ультиматум ''євробляхерам''

Джерело