Breaking news

На велоінфраструктуру Києва чекають масштабні зміни

2021 року обіцяють покращити велосипедну інфраструктуру Києва, облаштувавши нові доріжки та встановивши 800 велопарковок біля об’єктів соціально-культурної сфери.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

“У рамках робіт з капітального ремонту двостороння велодоріжка протяжністю 1,5 кілометра буде облаштована на просп. Степана Бандери. Вона продовжить велоінфраструктуру на проспекті, облаштовану торік”, – розповів Густєлєв.

Двостороння велодоріжка завдовжки 1 км з’явиться з обох боків вул. Милославської, об’єднавшись з маршрутом Троєщина-Європейська площа. Доріжка довжиною 2,3 км на вул. Борщагівській стане частиною веломаршруту Борщагівка-Центр.

Продовжити велодоріжку планують і на вул. Івана Франка. Вона об’єднає інфраструктуру на вул. Липинського з бульв. Тараса Шевченка.

Зручними для велосипедистів стануть вул. Маршала Рибалка, Богдана Гаврилишина, Шолуденка і Пирогова. Нова велосмуга з’явиться на вул. Гарматній, об’єднавшись з велодоріжкою на просп. Любомира Гузара, та на вул. Андріївські, протяжністю 0,35 км.

На трасі Київ-Харків-Довжанський поблизу Борисполя завершили капітальний ремонт транспортної розв’язки. Який вигляд вона має після оновлення, показали на фото.