Breaking news

На Росії заговорили про злочини “ДНР”: Захарченко більше не герой

На Росії несподівано «прозріли» щодо ліквідованого ватажка бойовиків «ДНР» Олександра Захарченко: місцеві ЗМІ починають визнавати, що він був пов’язаний зі злочинною діяльністю

На різку зміну настрою в російському медіа-просторі звернув увагу у своєму Twitter журналіст Денис Казанський. Зокрема, він продемонстрував нову статтю російського видання «MK.RU» з вельми недвозначним заголовком «Новий прем’єр-міністр ДНР ліквідує злочинний синдикат Захарченка».

«Що й потрібно було довести. Через півтора місяці після вбивства Захарченка з’ясувалося, що це був ніякий не захисник Донбасу і не “Батя”, а звичайнісінький бандит зі своїм злочинним синдикатом. Російські ЗМІ через 4 роки погодилися з тим, про що ми весь цей час писали», – написав журналіст.

У коментарях користувачі були зовсім не здивовані таким поворотом подій. При цьому багато хто був упевнений, що нового ватажка бойовиків Дениса Пушиліна в майбутньому чекають такі ж «викриття» після його усунення з «трону».

«А як же Батя поранений в бою за дебальцево? Батя з Кобзоном в один мікрофон співав!!! З Батею прийшла прощатися вся народна республіка!!!», «Природно. Два злочинних синдикати на одному районі не уживуться ніколи», «Потом і Пушиліна оголосять злочинцем і злодієм негідником, інфа100%», «подивимося, що після похорону Пушиліна скажуть а вони себе чекати не змусять будь-хто на цій посаді – смертник апріорі», «Так само і з Пиней буде … у рф завжди так», «Розвінчання культу особи, у мандрівному росцирку», – писали люди.

Джерело