Breaking news

На Пішохідному мосту невідомі встановили небезпечний “лежачий поліцейський”

Учора, 27 жовтня, на Пішохідному мосту, що веде на Труханів острів столиці, на велосипедній доріжці невідомі активісти самотужки встановили засоби заспокоєння руху.

Цей “лежачий поліцейський” створює потенційно небезпечну ситуацію для руху велосипедистів та персональних електричних транспортних засобів, повідомила у Facebook ГО “Київ Велосипедне місто”.

“Як коментують свідки, вдень на цій ділянці сталося зіткнення велосипедиста та роллера з травмуванням. Після чого невідомі без згоди балансоутримувачів почали встановлювати засоби заспокоєння руху”, – йдеться в повідомленні.

Встановлені на велосипедній доріжці гумові засоби заспокоєння руху призначені лише для автомобілів та інших моторизованих транспортних засобів, оскільки:
– можуть стати причиною втрати рівноваги та травмування;
– слизькі при опадах;
– не мають світлоповертальних елементів.

Саме тому в організації вимагають демонтувати гумові засоби заспокоєння руху та розглянути інші альтернативи, передбачені для велосипедистів.

У столичному парку “Муромець” з’явилася сучасна доріжка для катання на велосипедах, скейтах та роликах протяжністю 600 м. Поруч – меч Муромця.