Breaking news

На оновленій Арсенальній площі з’явиться фонтан-співун

У Києві завершується черговий етап реконструкції Арсенальної площі. За входом у метро зведуть музичний фонтан.

Про це у Facebook повідомила пресслужба компанії A Development.

“Фасаду комендатури ми повернули його історичний вигляд: червоне радянське тинькування демонтували, відкривши унікальну жовту цеглу. А сама будівля виглядає так, як у 1850 році, коли її було зведено”, йдеться в повідомленні.

Зазначається, що будинок колишньої військової комендатури столиці мав ризик зсуву, тож її фундамент підсилили 487-ма 12-метровими колонами, внутрішнє склепіння укріпили металоконструкціями та збудували підпірну стінку на 35 колон. Оновили й покрівлю будівлі.

Також повністю відновили легендарні Микільські ворота та автентичну “родзинку” голови левів на них. Раніше кияни не мали доступу ні до воріт, ні до комендатури вони були загороджені парканом.

Реновацію Арсенальної площі, Микільських воріт і будівлі військової комендатури здійснює компанія A Development. Першу чергу реконструкції площі біля станції метро Арсенальна завершили в грудні минулого року. Обійшлася компанії у 22 млн грн. Серед зробленого – заміна старої бруківки на німецький клінкер – плитка з обпаленої глини, облаштування лав, нового енергоощадного освітлення.