Breaking news

На каналі “слуги” закрили “люту українізацію” Мухарського

На “4 каналі”, який купив народний депутат зі “Слуга народу” Олексій Ковальов, закрили програму “Люта українізація” з ведучим Антіном Мухарським.

Про це Мухарський повідомив у Facebook.

“Прощавай “Люта українізація”. Це дійсно був чисто український продукт, що долав російщину, радянщину і малоросійщину. Трошки бурлескний, трошки інтелектуальний, трошки музичний, трошки розважальний, трошки історичний, трошки патріотичний, трошки сексуальний, трошки театральний. Але назагал унікальний”, – написав актор.

На каналі зробили 26 випусків проєкту.

“А чи не можна його поновити на іншому каналі?” – питають у коментарях. Повторюся: з цією командою вже ні. З цією аурою, сенсами, героями, антуражем. Далі обов’язково щось буде. Щось нове і не менш шедевральне. Але “Люта українізація” віднині – ще одна сторінка історії українського ТБ”, – заявив Мухарський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленських з Єрмаком розважав гурт з РФ

Раніше про відхід із телеканалу заявив телеведучий Остап Дроздов. Повідомив про пункти нової редакційної політики каналу, серед яких – забути про термін “велике крадівництво”, збагачення влади, не згадувати про олігарха Ігоря Коломойського.