Breaking news

На Донбасі виявили збочинця, який продавав сиріт у рабство

На час вчинення злочину підліткам було 16 років

У понеділок, 30 липня, в Донецькій області правоохоронці викрили громадянина Росії, який продавав дітей в сексуальне рабство. Про це поінформували в прес-службі поліції області.

“Чоловік приїжджав до України до знайомого, який за грошову винагороду передавав у сексуальне рабство дітей, які перебувають в уразливому стані (сироти і позбавлені батьківського піклування)”, – сказано в повідомленні.

Варто уточнити, що факти торгівлі дітьми були виявлені в ході розслідування злочинної діяльності жителя Слов’янська, який зараз перебуває під арештом за статеві злочини щодо неповнолітніх, які він робив протягом 13 років.

“Поліцейські встановили, що в період 2012-14 років із зазначеним педофілом налагодив зв’язок громадянин РФ. Чоловік за гроші брав хлопчиків “в оренду” з метою вчинення сексуального насильства. На час вчинення злочину підліткам було 16 років”, – зазначили в Нацполіції.

На даний момент злочинцеві заочно повідомили про підозру у ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини). Підозрюваному в торгівлі дітей загрожує до 12 років позбавлення волі.

Відзначається, що за даними Міжнародної організації праці відомо, що 21 мільйон людей у всьому світі стали жертвами примусової праці. В Україні статус жертв торгівлі людьми тільки в 2018 році надали 122 особам.

джерело