Breaking news

На боксера Узєлкова завели справу за підкуп виборців

У Вінниці поліція відкрила кримінальне провадження на кандидата у міські голови В’ячеслава Узелкова.

“14 жовтня на площі у м. Вінниці кандидати від однієї з політичних сил на місцевих виборах на площі влаштували українську польову кухню. Під час заходу громадянам роздавали приготовлені страви та агітували за політичну силу”, – повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області, передає Укрінформ.

Слідчим розпочали кримінальне провадження щодо підкупу виборців.

Громадянська мережа “Опора” у Вінницькій обл. повідомляє, що безкоштовне частування кашею з польової кухні та чаєм Вінницьким обласним осередком політичної партії “Опозиційна платформа За життя” влаштували 14 жовтня на Європейській площі. Кашу особисто роздавав колишній боксер, а нині кандидат на посаду Вінницького міського голови В’ячеслав Узелков.

“Вас сьогодні пригощає безкоштовно. Гречана каша козацька. Є такі в нас друзі фірма ОПЗЖ, вас пригощають. Ще раз вам бажаю щастя, радості, всього самого-самого найкращогоу”, – вітав присутніх на святі чоловік у козацькому одязі. Захід супроводжувався виступом духового оркестру. Поруч стояв банер із зображенням кандидатки до Вінницької міської ради від осередку партії “Опозиційна платформа За життя” Олени Лепей та намет із символікою цієї партії, з якого розповсюджували агітаційну продукцію.

Стаття про підкуп виборців передбачає покарання у вигляді обмеження волі на термін від 2 до 5 років або позбавленням волі від 2 до 6 років.

Поліція за підкуп виборців затримала голову виборчої комісії та місцевого мешканця. Голова комісії у 2015 році уже була засуджена за скоєння злочинів, пов’язаних з виборчим процесом.