Breaking news

МЗС Німеччини вимагає закрити базу «Миротворець»

Міністерство закордонних справ Німеччини закликало Україну закрити ресурс. Напередодні туди внесли екс-канцлера Шредера. 

Екс-канцлер Німеччини Шредер потрапив до бази “Миротворця”. Берлін обурений і закликає
закрити сайт “Миротворець” – про це йдеться у сюжеті ТСН. Ранок.

Відповідний заклик пролунав після того, як на ньому з’явилось ім’я екс-канцлера ФРН Герхарда Шредера. Після урядування той перейшов працювати на російський “Газпром”. І не лише не приховує, що є особистим другом Путіна, а й відверто радить: чинній німецькій владі менше зважати на цінності і більше співпрацювати з Москвою. А Європі – визнати Крим російським.

Уряд Німеччини цю позицію не поділяє, однак появою Шредера в списках “Миротворця” обурений. Українське МЗС на заяву офіційного Берліна поки що не відреагувало.

Читайте також: Екс-лідер Pink Floyd договорився про Крим і Росію до бази “Миротворця”

Нагадаємо, у жовтні посла України в Угорщині Любов Непоп викликали до угорського МЗС через оприлюднення на сайті “Миротворець” списку закарпатських чиновників, що начебто мають паспорти громадян Угорщини. Наприкінці вересня цього року міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто долучили на сайті “Миротворець” до списку у розділ “Чистилище”.

ВІДЕОЕкс-канцлера ФРН Герхарда Шредера внесли в список українського сайту “Миротворець”

Німецьке МЗС закликало Україну закрити сайт “Миротворець” після того, як на ньому з’явилось ім’я екс-канцлера ФРН Герхарда Шредера. Українське МЗС на заяву офіційного Берліна поки що не відреагувало.

ТСН. Ранок Сьогодні, 07:54