Breaking news

Митрополит УПЦ МП повідомив про перехід до Православної Церкви України

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), який був представником УПЦ МП, у середу, 19 грудня, оголосив про перехід своєї парафії до Православної Церкви України. Про це він повідомив під час літургії у Спасо-Преображенському соборі Києва.

Зазначимо, що митрополит брав участь в Об’єднавчому соборі.

“Всі ми стали свідками тої події, котра іменується собором Православної церкви України, котрий відбувся в суботу 15 грудня, і на нашій українській святій землі постала єдина канонічна українська православна церква, котра віднині визнана Вселенським патріархом”, – заявив він.

Водночас митрополит зауважив, що від Вселенського патріарха Варфоломія “ми також отримали благословенну вірчу грамоту, котрою визнається і наш сан, і наше служіння, і місце нашого служіння, щоб не говорили недобрі люди, котрі не хочуть, щоб я був з вами, а ви зі мною”.

Також він висловив вдячність парафіяльній раді за те, що “парафія зберіглася в єдності і йде прямим поступом до єдності церковної нашої святої української православної автокефальної апостольської київської церкви”.

Джерело