Breaking news

МВС вимагатиме підвищення зарплат поліцейським

Міністерство внутрішніх справ вимагатиме підвищення зарплат українським поліцейським.

Раніше МВС стабільно отримувало кошти із ковідного фонду для доплат поліцейським. Про це повідомляє міністр Денис Монастирський.

“Гострим залишається питання заробітної плати працівників поліції. Через низьку зарплатню офіцери змінюють роботу. Грошове забезпечення необхідно переглядати в контексті бюджетного процесу, який наразі триває”, – сказав міністр.

Монастирський наголосив, що у Нацполіції зарплати коригуються в межах 12−16 тис. грн, з надбавками та виплатами за вислугу років.

“Такі зарплати мінімально можливі для сільських громад або районних центрів. Така зарплата недостатня для офіцера громади, який працює на декілька сіл. А в містах вона фактично не витримує конкуренції.

Зараз нардепи, яких долучили до проєктів МВС, розуміють цінність і необхідність забезпечення безпеки країни. До них ми й будемо звертатись за підтримкою, щоб після внесення проєкту держбюджету, який Закон зобов’язує подати вже завтра до парламенту через пропозиції депутатських комітетів, фракцій, груп. Ми надамо пропозиції щодо вирівняння балансу середньої заробітної плати по регіонам. Це те, що зможе вирівняти та залишати на місцях кадри, які сьогодні працюють у Національні поліції”, – сказав Монастирський.