Breaking news

МОЗ прокоментувало збір списків працівників у Києві на транспортні спецперепустки

Збір списків працівників у Києві на перепустки для транспорту відбувається, щоб не було хаосу в разі запровадження локдауну.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час пресконференції в рамках форуму “Україна 30. Децентралізація”, пише УНІАН.

“Київ вивчив уроки, які були при попередніх двох спалахах, коли вводили карантинні обмеження і за досить короткий проміжок часу потрібно було робити тимчасові перепустки для критичної інфраструктури. Тому розуміючи, що може бути потенційно спалах, Київ проводить підготовку до нього зараз”, – пояснив Ляшко.

Про збір списків працівників підприємств критичної інфраструктури стало відомо 28 липня. У разі запровадження суворого карантину, громадський транспорт столиці працюватиме лише для них за наявності спецперепусток.

Третю хвилю коронавірусу у столиці прогнозують наприкінці серпня.

22 липня стало відомо про інфікованих киян Delta-штамом. Захворіли шість пацієнтів від 21 до 73 років. Діагностували недугу в Олександрівській лікарні, де й перебувають пацієнти. Один із хворих помер. Карантин у столиці через виявлений штам запроваджувати поки не планують.

Щоб уникнути суворих обмежень під час нової Covid-хвилі в Києві, потрібно вакцинувати 1 млн жителів, заявив голова Держпродспоживслужби столиці Олег Рубан.