Breaking news

Моїм батькам: абсолютний чемпіон світу Усик вперше прокоментував свій тріумф

Абсолютний чемпіон світу, володар трофея Мохаммеда Алі українець Олександр Усик прокоментував свою історичну перемогу над Муратом Гассієвим

Під час своєї першої після бою прес-конференції, він висловив подяку тим людям, завдяки яким цю перемогу здобув.

“Цю перемогу я хотів би присвятити батькам. Мого батька, на жаль, уже немає, але мені здається він все одно бачить, що відбувається. Він був тією людиною, яка підштовхнула мене до занять боксом. Він говорив, що мені потрібно йти займатися боксом і що у мене вийде. Це перша людина, яка зробила це”, – каже Усик.

усик

У своїй промові він згадав “другого і третього батьків”. Другим, за його словами, для нього став – перший тренер Сергій Лапін, який “взяв його і навчив крокувати, бити, боксувати і любити цей вид спорту”, а третім – Олександр Данильченко, президент клубу, в якому Усик починав заняття боксом. Абсолютний чемпіон світу повідомив, що Данильченко допомагав, відправляв його на змагання і говорив правильні речі.

усик гассиев

Нагадаємо, 21 липня в Москві на арені спорткомплексу «Олімпійський» відбувся бій між чемпіоном світу у важкій вазі за версіями WBC і WBO українцем Олександром Усиком (14-0, 12 КО) і володарем титулів WBA і IBF росіянином Муратомом Гассієвим (26-0, 19 КО). В результаті бою абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі став Олександр Усик, що автоматично зробив його володарем кубка Мохаммеда Алі. Крім того, тріумфатор зміг об’єднати у себе титули WBA super, WBC, IBF, WBO і вакантний титул The Ring.

джерело