Breaking news

Мороз до -30 і крижане пекло: арктичний циклон мчить в Україну

Справжня зима, за словами народного синоптика Леоніда Горбаня, прийде в Україну вже в лютому. Українців чекають морози до -30 градусів.

снігопади

Відлига з денними плюсовими температурами триватиме до 4 лютого. При цьому вночі стовпчики термометрів будуть опускатися, в середньому, до -2 градусів.

“А з 4 лютого по 12 лютого починається справжня зима”, – каже Горбань.

Причому похолодання буде різким і відчутним: вже з 5 лютого температура опуститься до -14 градусів, місцями холоди будуть доходити до -25 градусів. А вже 8-10 лютого на півночі України очікується до -30 градусів.

снігопади

Нагадаємо, в Україні в четвер, 31 січня, прийде весняне тепло, тому на вулицях почнеться відлига. У більшості регіонів можливі невеликі дощі, на заході – мокрий сніг.

Опади і туман очікуються по всій території країни, крім східних областей. Там збережеться суха погода, зазначає синоптик Наталка Діденко.

“Відлига, “плюси”, тумани, мряка, дощ, мокрий сніг, калюжі з льоду бурульки, ожеледь – все це в більшості областей України завершує січень і починає лютий”.

Найхолоднішу погоду варто чекати жителям Заходу і Сходу. Вночі стовпчики термометрів опустяться до 0-3 градусів морозу, а вдень потеплішає до 0+1 градуса.

У південних областях буде по-весняному тепло, температура повітря підніметься до +4+9 градусів, а в Криму до +10+14 градусів.

У Києві в останній день січня буде хмарно, вогко, трохи дощитиме, можливі тумани. Вночі і вдень температура повітря буде однакова – 0+2 градуси тепла.

Джерело