Breaking news

Монобольшість відправила міністра у відставку і обрала нового члена Кабміну

Монобільшість Верховної Ради підтримала подання прем’єр-міністра Олексія Гончарука про звільнення міністерки розвитку громад і територій Олени Бабак і відразу ж призначило на її місце главу Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Шмигаль.

Результат пошуку зображень за запитом Денис Шмигаль"

За проєкт постанови №2767 проголосували 266 народних депутатів. Про це свідчить офіційний сайт парламенту, передає Обозреватель.

Зокрема, Бабак написала заяву про відставку за власним бажанням.

Результат пошуку зображень за запитом Олени Бабак"

“Я дякую президенту, прем’єр-міністру, свої колегам за ефективну співпрацю”, – повідомила Бабак на засіданні Ради у вівторок, 4 лютого.

“Я попросила слово, щоб сказати зловтішникам, які обплутали будівельну сферу як спрут. У вас не вийде! Бо те, що розпочав уряд та Офіс президента, не має зворотного шляху. Правоохоронні органи почали системну боротьбу з тими, хто сьогодні через різні клани спекулює на сфері будівництва. Через підставні організації намагаються звільняти людей у Державній архітектурно-будівельній інспекції. Люди у системі ДАБІ починають писати кляузи. За вами всіма сьогодні стежать належним чином”, – наголосила ексміністерка.

“Люди, які почнуть будівництво на Івана Франка, те, що я іду, не означає, що президент припинив боротьбу із вами. Система запущена. Бійтеся, вам не буде місця в будівельній галузі!” – резюмувала вона.

Новим міністром розвитку громад і територій призначили главу Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля. Його кандидатуру підтримали 278 народних депутатів.

Джерело