Breaking news

Молдовські ЗМІ повідомляють, що Чауса вивіз військовий аташе Посольства України

Скандального суддю Миколу Чауса вивезли з Молдови на автомобілі українського Посольства у Кишиневі Toyota RAV, за кермом знаходився військовий аташе посольства Сергій Сметанюк. Про це пишуть молдовські ЗМІ.

За джерелами телеграм-каналу INDEX, Сметанюк володіє румунською мовою.

Також журналісти вказують на важливу деталь – мандат військового аташе України у Молдові Сергія Сметанюка нібито закінчується 9 квітня 2021 року.

Джерела, близькі до слідства, повідомили, що з машини українського диппредставництва перед перетином кордону в пункті пропуску Отач вийшли 2 людей, які перетнули держкордон пішки.

“Не виключено, що після перетину державного кордону відповідних осіб відвезла одна і та ж машина”, – пишуть видання.

Про те, що суддю Чауса викрали іноземні громадяни, які перетнули кордон з Україною, раніше повідомив міністр внутрішніх справ Молдови Павло Войку.

Суддю Чауса викрали невідомі 3 квітня у центрі Кишинева. Інформацію щодо викрадення підтвердила прессекретар поліції Кишинева Наталія Статі. “Чоловіка у віці 54 роки викрали троє чоловіків. Інцидент стався біля житлового будинку у столичному секторі Центр. Поліцію сповістили о 13:15. Зараз органи слідства з’ясовують обставини того, що сталось, порушена кримінальна справа”, – повідомила вона.