Breaking news

Міняє номери та порушує ПДР – журналісти слідкували за кортежем Суркіса

Нардепа від ОПЗЖ Григорія Суркіса запідозрили в тому, що він пересувається Києвом на автомобілі з номерними знаками, яких немає у єдиному державному реєстрі Нацполіції.

Час від часу він їх змінює. Тому йому неможливо нарахувати штрафи за порушення правил дорожнього руху, повідомляють “Схеми”.

“При цьому його кортеж та кортеж його брата-бізнесмена Ігоря Суркіса, які часто пересуваються разом, регулярно здійснюють порушення ПДР”, – йдеться в розслідуванні.

Знімальна група “Схем” слідкувала за ним. 21 травня чотири автівки Ігоря та Григорія Суркісів перетнули подвійну суцільну лінію, щоб оминути затор. Вони виїхали на зустрічну смугу та рушили проти напрямку транспорту. 15 червня “Схеми” помітили, як кортеж Григорія Суркіса проїхав пішохідною зоною поруч зі стадіоном “Динамо” та виїхав на зустрічну смугу. При цьому на автомобілі змінювали номери.

20 липня автомобіль Суркіса використовував несправжні номерні знаки під час відвідин Міністерства внутрішніх справ. На вулиці, яка веде до МВС, проти руху транспорту стояло авто охорони Григорія Суркіса.

“Згодом із закритої території МВС виїхав броньований Maybach такий саме, як у Григорія Суркіса. Але з іншими номерними знаками, як з’ясували журналісти, які не зареєстровані на жодне авто. Знімальна група помітила, як Maybach під’їхав до Верховної Ради, де на нього вже чекало те саме авто охорони нардепа”, йдеться у розслідуванні.

Кортеж заїхав на закриту територію стадіону “Динамо”. Там розташовується офіс братів Суркісів. Через годину Maybach виїхав на інших номерах разом з тією самою автівкою охорони. Кортеж проїхав на червоне світло.

“Брати Суркіси чи не єдині українські олігархи, які особисто їздять за кермом. Але використання номерів-прикриття унеможливлює нарахування їм штрафів за порушення ПДР”, йдеться в розслідуванні.

Григорій Суркіс на прохання про коментар не відповів.

Суркіс не має право шифрувати свої номерні знаки. Ця можливість надається народним депутатам лише за наявності загрози життю та здоров’ю.

Нардеп від “Слуга народу” Олександр Дубінський знімав у центрі Києва з групою відеооператорів, як він катається на велосипеді. Після зйомки “слуга” пересів на позашляховик Mercedes G55 AMG.