Breaking news

Міністр ветеранів забув задекларувати квартиру на 2 млн

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило у міністра ветеранів Сергія Бесараба незадекларовану квартиру вартістю понад 2 мільйони гривень.

“Ми виявили факт недекларування ним квартири, в якій він фактично проживає. У зв’язку з тим, що вартість цієї квартири 2,6 мільйона гривень – це недекларування майна у великому розмірі”, – розповів глава НАЗК Олександр Новиков в ефірі телеканалу ICTV.

Він зазначив, що у 2020 році НАЗК виявило у чиновників незадекларованого майна на 362 мільйони гривень. Крім того агенство встановило конфлікт інтересів у керівництва ДБР.

“Ми направили запит щодо Олександра Соколова, який виконуючи обов’язки директора ДБР виписував сам собі премії, тобто діяв в умовах конфлікту інтересів”, – додав Новиков.

Реакції від ДБР поки не було.

Раніше у НАЗК заявили, що керівництво Державного бюро розслідувань (ДБР) намагається здійснювати тиск на Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) через законні дії НАЗК для вирішення конфлікту інтересів у керівників Бюро – Олександра Бабікова та Олександра Соколова.