Breaking news

Медведчука бояться. Аваков пояснив, чому

Санкцій проти депутата від ОПЗЖ та кума Путіна Віктора Медведчука чекали давно. Проте його бояться.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у програмі “VIP з Наталією Мосейчук”. Й додав, що був “двома руками за” запровадження санкцій проти Медведчука та його оточення. Але до останнього побоювався, що це якось зірветься.

“Коли Зеленський вирішив з відкритим забралом сказати, що Медведчук – класовий ворог для українців – для мене це дорогого коштує. Але Медведчука бояться. Тому що тимчасові виконавці, тому що ніхто не вірить. Тому для вас сенсація, що, виявляється, Аваков сім років міністром сидить. У нас середній термін перебування міністрів – рік. Яка стратегія? Вони думають про інше, багато цих людей. І політикани – те ж саме. Я вже ніким не буду. А великий Медведчук завжди буде великим Медведчуком. Принципи на перше місце! Це дуже важливо”, – сказав Аваков.

2 лютого президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів санкції терміном на 5 років щодо Тараса Козака – бізнес-партнера і депутата від ОТЗЖ Віктора Медведчука, а також щодо належних йому телеканалів – 112 Україна, NewsOne і ZiK. Санкції проти телеканалів передбачають блокування активів, запобігання виведення капіталів за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання або призупинення ліцензій.