Breaking news

Медведчук у компанії дружини поїхав у окупований Крим

Народний депутат від фракції “Опозиційна платформа – за життя” Віктор Медведчук разом із дружиною Оксаною Марченко поїхав до анексованого Росією Криму.

Подружжя перетнуло адмінмежу з окупованою територією о 14:30 в неділю, 2 серпня. Про це повідомляє низка видань, зокрема “Новое Время”, “Цензор.НЕТ”, “Укрінформ” з посиланням на власні джерела.

Медведчук разом з дружиною пройшов на КПВВ “Каланчак”.

“О 14:34 дані громадяни були оформлені встановленим порядком на виїзд на транспортному засобі “Мерседес Віто”. О 14:36 виїхали з КПВВ”, – йдеться в повідомленні.

За даними джерела, з Медведчуком і Марченко були ще три людини: Григорій Чалий, Владислав Галишин і водій Євген Засенко, всі – громадяни України.

Нардеп і кум російського президента Медведчук декілька місяців тому оприлюднив свою декларацію. Згідно з нею, його дружина Оксана Марченко володіє земельною ділянкою площею 5620 кв. м, будинком та госпбудівлями під Ялтою. Земля в анексованому Криму з декларації Медведчука потрапляє до переліку територій, якими, згідно з указом президента Росії Володимира Путіна, не можуть володіти іноземні громадяни. Ці ділянки повинні бути продані громадянам РФ або російським компаніям, або вони можуть бути викуплені державою.