Breaking news

Масова загибель потрясла Тернопільщину, в тілах ані краплі крові: жителі села стали свідками незрозумілого

У Тернопільській області невідома істота вчинила набіг на село і висмоктала всю кров із овець

Інцидент стався напередодні вночі в селі Матвіївці. Місцеві жителі розповіли, що за ніч хтось убив вісім овець у кошарі під відкритим небом. Увагу до цієї події привернув незвичайний спосіб вбивства тварин: з них повністю висмоктали кров, при цьому не доторкнувшись до м’яса.

Мертвих овець виявив рано вранці їх господар. Ветеринар, яка прибула на місце події, виявила на тушах тварин всього по два маленьких отвори на шиї і ще пару на задніх ногах кожної. При цьому кров з овець була висмоктана в буквальному сенсі до останньої краплі: її слідів не залишилося ані на шерсті тварин, ані на землю навколо.

За приблизними підрахунками, всього істотою було випито 12 літрів крові. На землі біля паркану кошари були помічені сліди лап кровопивці, які за формою нагадують вовчі.

Місцеві жителі підозрюють, що вбити овець міг вовк або собаки, проте цю теорію спростовують ветеринари і мисливці. Вони звертають увагу на те, що істота не з’їла ані шматочка м’яса і в цілому туші залишилися недоторканими.

Втім, запевнення експертів селян не переконали.

«Якщо вовчиця вчить молодняк, то вона їх вчить тільки полювати і нападати, то вони будуть тільки кров випивати. Якщо брати чупакрабру, то такого не може бути, тому що чупакабра так не нападає на овець, вона тільки йде на кроликів», – впевнені місцеві мешканці.

У свою чергу, власник овець твердо має намір зловити вбивцю, ким би він не був. Для початку він планує встановити камери відеоспостереження навколо свого двору.

До цього повідомлялося, що в Криму розгорається небувале екологічне лихо, там на берег моря викидає дохлу рибу і дельфінів. Про інцидент повідомили в прес-службі регіонального прикордонного управління ФСБ.

Як повідомляється, на кримське узбережжя Азовського моря викинуло більше 60 мертвих особин осетрових порід і двох дельфінів.

Інцидент трапився ще місяць тому, в липні. Загиблих осетрів і дельфінів знайшли в районі від мису Казантип до міста Щолкіно.