Breaking news

“Майте совість!” Дружина Зеленського емоційно звернулася до українців через війну з Росією

Дружина кандидата в президенти Володимира Зеленського Олена спростувала звинувачення в тому, що вона нібито підтримувала російських окупантів на Донбасі.

В “день тиші” в Україні розгорівся масштабний скандал навколо Зеленської: в мережу потрапив скріншот з її Facebook-сторінки з репоста з каналу “Life Новости”, де нібито пропонується премія в російських рублях за інформацію про переміщення українських військових на фронті.

У свою чергу Олена Зеленська опублікувала емоційний пост, в якому заявила, що завжди різко засуджувала агресію Росії. Вона підкреслила, що до репосту вона опублікувала підводку про пропаганду Кремля, проте Facebook цього не відобразив.

Олена і Володимир Зеленський

Публікуємо повністю текст звернення дружини Зеленського:

“День тиші? Для мене він виявився занадто гучним!

Сьогодні поширили скріни з моєї сторінки. Скріни 2014 року. Тоді я не знала всіх технічних особливостей ФБ. Не підозрювала, що робити перепост з обуренням діями російських пропагандистів не можна. Тому що ФБ може не показати підводку, а саме посилання – залишити. Не знала, та й не до цих знань було в ті дні. Ми всі були в шоці від того, що відбувалося у нас в країні. Від того, що відібрали Крим. Це не вкладалося в голові! Було страшно, що починається війна.

Тоді зі мною вперше сталося те, що з багатьма з нас відбувається зараз. Я прокидалася і засинала з фейсбуком.

Чий пост я репостила, вже не згадаю. Когось з друзів.

Сьогодні з цього намагалися зробити новину дня. Дня тиші.

Всіх запрошую на свою сторінку. Подивитися, про що і що я писала тоді. Що репостила. Над чим розмірковувала. Багато – в тому числі з числа наших опонентів – саме так і зробили. А потім публічно спростували “новину дня” і вибачилися. За що хочу їм подякувати.

Вийшов довгий пост. Я таких ніколи не пишу. Можливо, цим постом я і попрощаюся з фейсбуком. Зі своїми реальними друзями я зможу спілкуватися і в реалі. А все решта… вибачте, але втомилася!”

Відреагував на скандал також спікер штабу Зеленського Дмитро Разумков, заявивши, що у опонентів не залишилося ніяких моральних бар’єрів.

“Майте совість… Хоча кому це я говорю. Раніше не чіпали сім’ю і дітей, зараз не залишилося моральних бар’єрів. І совісті…” – написав він.