Breaking news

Магнітні бурі у серпні 2018: перелік днів, коли потрбіно бути особливо обережними

Магнітні коливання трапляються кілька разів щомісяця, впливаючи на метеозалежних людей. Дізнайтеся, коли пройдуть магнітні бурі в серпні 2018 року, щоб бути обережними в ці дні

Сонце взаємодіє з магнітним полем Землі, і воно починає коливатися. Саме це і впливає на самопочуття людей, іноді викликаючи його погіршення. Причому до залежності від зміни погоди або магнітних коливань схильні і літні люди, і діти. Багато хто відзначає у себе, здавалося б, безпричинні головні болі, скачки артеріального тиску, запаморочення, слабкість, безсоння. Все це може бути «побічним ефектом» магнітної бурі.

Серпень 2018 року не поскупиться на геомагнітні збурення, але майже всі вони будуть не дуже сильними. Хоча людям із захворюваннями серцево-судинної системи краще проявити обережність в дні підвищеної магнітної активності.

магнитная буря

Магнітні бурі у серпні відбудуться в такі дні:

2-3, 10, 13-14 серпня – несильні магнітні коливання, можливі перепади настрою, невелике погіршення самопочуття.

16-20 серпня – досить сильні геомагнітні збурення, можливі проблеми зі здоров’ям у людей з хронічними захворюваннями, збої в мобільному зв’язку.

29 серпня – остання літня магнітна буря, середньої сили.

Реакцією на магнітні бурі можуть бути головні болі, знесилення, депресія, прискорене серцебиття. Особливо сильний вплив геомагнітні коливання мають на людей, які страждають від гіпертонії або гіпотонії. Як свідчать медичні статистичні дані, приблизно 75% інфарктів, інсультів і гіпертонічних кризів відбувається в дні підвищеної сонячної активності.

І хоча медики говорять про те, що тільки 10% населення Землі дійсно чутливі до коливань магнітного поля, якщо ви відчуєте нездужання в небезпечні дні або помітите у себе незвичайні симптоми, краще звернутися до лікаря. Тим, хто страждає від частих головних болів або серцево-судинних захворювань, краще заздалегідь захопити з собою аптечку з необхідними ліками.

Навіть здорові люди в ці дні можуть відчувати легке нездужання, сонливість, зниження тонусу. Найкраще під час магнітних бур дотримуватися обережності на дорогах, без необхідності взагалі не сідати за кермо.

Через депресивний стан і дратівливість існує високий ризик сварок і конфліктів. Враховуйте це і не накручуйте себе, уникайте зайвих емоцій.

Вчені дали поради, які допоможуть забути про погане самопочуття при магнітних бурях метеозалежним людям. Перш за все вони стосуються дотримання режиму сну/неспання.

джерело