Breaking news

Магазину Yaro оголосили бойкот – через українофобські заяви її власниці на фоні Кремля

Інтернет-магазину здорового харчування Yaro оголосили бойкот.

Власниця магазину Юлія Прівалова в Instagram опублікувала фото з Красної площі в Москві, в коментарях розповіла антиукраїнський анекдот про “бандерівців”.

Жінка позуєна фоні Кремля разом із чоловіком Данилом Пріваловим сином покійного мера Харкова Геннадія Кернеса.

Заява власниці Yaro викликала обурливу реакцію у користувачів Facebook.

“В цей час її солодощі продаються у великих торгівельних мережах України. Поширте, будь ласка, цей пост і потегайте в коментах мережі та маркетплейси, де їх продукцію іще продають. Давайте розкажемо дівчинці свій анекдот у відповідь. Подивимось хто сміятиметься останнім.

Після початку розголосу пост і комент вона потерла. Але лишились скріни і спогади спільних знайомих про те, яка вона вата і що постила раніше”, – пише волонтер Віталій Дейнега.

“Печиво у Юлі купує і перепродає Сільпо та Ідеаліст, наприклад. І багато інших компаній/закладів. Закликаю їх відмовитись від співпраці з Пріваловою, якщо вони цінують свою репутацію і поважають Україну”, – зазначив громадський діяч Сергій Стерненко.

Юлія Привалова є донькою мера Сокирян і колишнього голови Сокирянської райдержадміністрації Василя Козака. Вона – сестра народного депутата Володимира Козака від “Слуги народу”.

У центрі Києва Прівалова має два кафе YARO Healthy Point та YARO Healthy Cafe Lipki, пише 24 канал