Breaking news

Люди Тимошенко побили активістів у Миколаєві: з’явилося скандальне відео

Однопартійці Тимошенко не оцінили гумору миколаївських активістів

Миколаївські активісти Ігор Фількінштейн і Дмитро Рябченко привезли інвалідний візок на площу біля концерт-холу “Юність”, де проходив захід за участю лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко. Коляска повинна була стати подарунком для Юлії Тимошенко, яка нібито “чудесним чином” після виходу з колонії дуже швидко вилікувалася від захворювання спини.

Цей перфоманс спровокував агресивну реакцію у депутатів, які супроводжували Тимошенко, вони обізвали активістів провокаторами, а потім силою стали проганяти їх з площі. В тому числі і депутат від “Батьківщини” Вітовської райради Олег Кравець, який з палицею накинувся на Фількінштейна і Рябченко і спробував відібрати у них “візок для Тимошенко”.

Після цього Фількенштейн все одно продовжив котити коляску до входу в зал, а Кравець спробував вдарити його палицею. При цьому поліцейським, які хотіли його затримати, свій вчинок він пояснив тим, що хоче “посадити інваліда коляску”. Після другої сутички активісти відмовилися від своїх намірів, склали інвалідну коляску і завантажили в багажник автомобіля.

Як передавали медіа, нескромні витрати кандидата в президенти Юлії Тимошенко розлютили українців. Як з’ясувалося, щомісяця Тимошенко тільки на зовнішню рекламу і білборди витрачає 200-300 мільйонів гривень. При цьому вона поки так і не розповіла українцям, звідки бере гроші на свою передвиборну кампанію.

«Таким чином за білборди на передвиборну кампанію Тимошенко може прикупити цілий архіпелаг на Мальдівах», — написав на своїй сторінці в Facebook український історик і політолог Олександр Палій.

Він також натякнув на зв’язок Тимошенко з олігархом Коломойським, нагадавши, що раніше, за його даними, вони разом відпочивали на недешевому італійському курорті Сардинія протягом цілого місяця. Політолог відзначає, що на цей відпочинок також були витрачені чималі гроші.