Breaking news

Лукашенко звинуватив Україну в стягуванні військ до кордонів Білорусі

17 січня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що “біля кордонів Білорусі триває нарощування військового контингенту України”.

Торік у грудні Лукашенко з президентом РФ Володимиром Путіним домовилися провести позапланові військові навчання, передає “БелТА”. Очільник білоруського оборонного відомства Віктор Хренін представив у понеділок доповідь щодо спільних навчань. Маневри почнуться у лютому.

“Україна продовжує нарощувати сили, зосереджуючи підрозділи національної гвардії з націоналістів-радикалів. Це дужче, ніж натовські військовослужбовці. І це все в безпосередній близькості від державного кордону нашої країни. Знову ж таки, під виглядом того, що боротимуться із мігрантами. Мігранти туди навіть у страшному сні не потраплять. Вони туди не йдуть і не збираються в Україну йти. З України свої люди тікають, а вони “захищатимуться від мігрантів з Білорусі”, – зазначив диктатор.

Лукашенко додав, що навчання не повинні стати виключно білоруськими.

“Це мають бути нормальні навчання з відпрацювання певного задуму у протистоянні з цими силами: Заходу та Півдня. Точну дату в лютому визначайте, повідомляйте, щоб нам не дорікали, що ми тут із бухти-барахти якісь війська стягнули, мало не воювати збираємось”, – сказав він.