Breaking news

Київський зоопарк готується до літнього сезону: яскраві фото

У столичному зоопарку прокинулися ведмеді. За словами працівників звіринця, з “великої сплячки” окремі клишоногі вийшли ще 2 тижні тому.

Для них відкрили вхід у вольєр. Заходять туди ведмеді за бажанням, пише “Сьогодні”.

“Деякі ведмеді ще не можуть вийти з глибокого сну. Тому вони трохи гуляють по вольєру, а потім повертаються, щоб подрімати в зимовій “квартирі”. Щоб вони відвикали від сну, наші кипери розкладають по вольєру корм. Це змушує ведмедиків рухатися і швидше прокидатися”, пояснили у зоопарку.

У звіринцю почалася підготовка до весняно-літнього сезону. Косметично ремонтують вольєри, фарбують лавочки, скульптури, прибирають опале листя.

“Співробітники зараз упорядковують літні будиночки тварин, ремонтують чесалки, бодалки, годівниці у вольєрах. Залежно від зношеності змінюється обладнання. Березень-квітень це у нас найгарячіша пора року, коли відбувається підготовка до літнього сезону. Пізніше робити це не можна, щоб не турбувати тварин”, розповів Кирило Трантін, гендиректор Київського зоопарку.

У літніх вольєрах зоопарку можна побачити слона Хораса, жирафів, копитних, рись. Та справжня весна настане, коли зі свого зимового “будинку” вийде бегемот Лілі – температура повітря уночі має бути +15 +17℃.

Через локдаун та відсутність усіх тварин на літніх експозиціях вартість дорослого квитка зрівняли з дитячим – 60 грн.

Мешканці Київського зоопарку не нарікали на снігопад, який вирував у столиці понад 2 тижні. Зворушливі фото тварин, які ніжаться в снігу, з’явилися в мережі.