Breaking news

Київський центр вакцинації працюватиме в суботу: години роботи скоротили

У суботу, 19 червня, київський Центр вакцинації на базі Міжнародного виставкового центру працюватиме. Однак, лише до 14:00.

Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.

У неділю, 20 червня, центр вакцинації не працюватиме.

“Це пов’язано, по-перше, з тим, що минулими вихідними кількість охочих щепитися зменшилася після обіду. Тож маючи три дні вихідних, ми очікуємо ще меншу кількість людей. По-друге, треба дати перепочити нашим медикам, які працюють сім днів на тиждень. По-третє, місто хоче протестувати роботу центру масової вакцинації саме у будні дні, аби з’ясувати доцільність його роботи протягом всього тижня”, – пояснив Кличко.

Він додав, що у столиці вже щепили майже 248 тис. осіб, з них дві дози вакцини отримали понад 35 тис. охочих. Усього від початку масової вакцинації у МВЦ щепили майже 17 тис. Минулими вихідними там вакцинували майже 6,5 тис. киян.

19 червня Центр вакцинації в Києві не мав працювати взагалі. Отримати щеплення охочі могли 17 або 18 червня. Причиною перенесення “вакцинаційних” днів називали свято День медика.

Щеплені вакциною Covishield або AstraZeneca кияни для отримання другої дози мають звернутися до пункту щеплень у заклади охорони здоров’я, а не у МВЦ. Там імунізують винятково препаратом CoronaVac. І, відповідно, ревакцинують тим же препаратом.