Breaking news

Київ посилить карантин через масові порушення у Вербну неділю

У Києві на Великдень можуть посилити деякі карантинні обмеження. Причина – масові порушення вимог у церквах, зафіксовані у Вербну неділю.

Про це заявив голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан.

“Ми сьогодні (25 квітня. – Gazeta.ua) провели рейд усіма церквами й побачили, що не дотримуються жодних протиепідемічних правил. Було велике скупчення людей, не тримали дистанцію, не дотримувалися маскового режиму під час проведення богослужінь. Тому на великодні свята впроваджуватимемо додаткові заходи, встановлюватимемо додаткові пости для дотримання режимів”, – сказав Рубан в ефірі телеканалу “Україна 24”.

За його словами, святкування Великодня з масовим скупченням людей у червоних регіонах країни будуть повністю заборонені. Він попередив, що на церкви можуть накласти штраф за порушення карантину.

“Там є адміністрація, яка організовує заходи. Штрафні санкції накладатимуться на них. Цього не хотілося б робити. З кожною адміністрацією обговорювали план додаткових заходів, і ми будемо посилювати в Києві такі заходи”, – зазначив Рубан.

Передбачені і штрафи для громадян, які не дотримуються правила безпеки – 170 і 220 грн.

Нагадаємо, 23 квітня Київ запровадив додаткові карантинні обмеження на Великдень. Нові заборони ухвалили на засіданні міського штабу з надзвичайних ситуацій.