Breaking news

Києвом почне курсувати трамвай із “родзинкою”

У Дніпрі тривають випробування нового низькопідлогового трамвая “Татра-Юг К1-Т306” виробництва “Південмашу”.

Про це повідомила пресслужба Дніпровської міськради.

“Це один з 20 вагонів, які згодом курсуватимуть Києвом. На випробування він виїжджатиме протягом двох тижнів з депо №3, що по вулиці Руденка”, – йдеться в повідомленні.

За словами директора департаменту транспорту Дніпровської міськради Ігоря Маковцева, влада міста придивляється до цієї моделі.

“Мерія веде тісні перемовини з ЄБРР про кредит у 70 мільйонів євро. За ці кошти міська рада планує повністю реконструювати трамвайні шляхи це маршрут №19, і туди ми плануємо закупити нові трамваї. Ми заздалегідь придивляємося до нашого виробника, хоч і є пропозиції від Туреччини, Китаю та декількох європейських виробників”, зазначив Маковцев.

Згаданий трамвай розроблений у Дніпрі. Обладнання моделі українське: сучасна електроніка, камери відеоспостереження і наповнення салону. Він має велику місткість 260 людей. З цієї кількості є 59 місць для сидіння. У салоні, зазначив Маковцев, можна підзарядити смартфон, що є “маленькою родзинкою”. Зі стандартних зручностей – сучасна система опалення та окремі кондиціонери для водія в кабіні та пасажирів у салоні. Вагон при русі майже безшумний.