Breaking news

“Кива – кандидат наук. Тищенко – монобільшість. Яких учоних вам ще не вистачало?” – соцмережі

Сьогодні народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію із державного управління . За це проголосували одностайно 13 членів комісії в Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості.

Кива відомий тим, що криє матом журналістів у Верховній Раді, неадекватно поводиться на засіданнях парламенту, заявляє, що плює на закон і одягає на голову заборонену комуністичну символіку. Також отримував 1,2 млн грн від фірми, пов’язаної з пособниками бойовиків, з’ясували журналісти.

Gazeta.ua пропонує реакцію користувачів Facebook на Киву-науковця.

Михайло Жернаков, юрист

“Найбільша проблема – що такі “науковці” потім виховують майбутні покоління, в тому числі майбутніх суддів, адвокатів і прокурорів.

Майбутній суддя, який вчиться зараз, посаду отримає приблизно в 2031 році, а на пенсію піде десь у 2065-му. І весь цей час буде переконаний, що погрожувати вбивством, матюкатися на журналістів, отримувати доходи з незрозумілих джерел і за бабки захищатися – це ок. Бо його так навчили”

Інна Совсун, народна депутатка

“Ілля Кива кандидат наук. Так мав би починатися страшний сон будь-якого українського науковця. Але це наша реальність.

До слова, зараз парламент розглядає правки до земельного закону від ОПЗЖ та “Батьківщини”. Автором частини правок є народний депутат Кива. Так ось, по жодній з правок він не виступав.

Очікувано, що на захист кандидатської пустили лише телеканали Медведчука. А до вбиральні Киву супроводжували чоловіки в чорному, яких він назвав “студентами чи, може, аспірантами”

Роман Сініцин, волонтер

“Усі ці совкові вчені ради, академії наук, науково-дослідні центри разом з своїми академіками і професорами – повинні бути розігнані к х*ям, а майно цих академій продане на аукціоні. Нічого там не вийде вже “реанімувати” чи “покращити”.

Впевнений, що в багатьох інших галузях – те саме. Тому з наукою вцілому у нас біда”

Сергій Сидоренко, журналіст

“Проффесорів у нас було купа і до Киви. Плагіат у кандидатських сприймався як “аххаха, а що, буває інакше?”. Процес захисту – це просто дистильований треш і ганьба.

Обурення, яке ми бачимо зараз, свідчить, що багатьом це вже не пофігу. Поставлю риторичне запитання – чи ви бачили подібне 10 років тому, коли захищалися всілякі регіонали? А там же було точно таке лайно”

“Прошу вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити мене наукового ступеня кандидата медичних наук”, – написав колишній речник в.о міністра охорони здоров’я, лікар-терапевт Олександр Ябчанка і опублікував фото.

Сергій Руденко, публіцист

“Шкарлет – міністр освіти. Кива – кандидат наук з державного управління. Тищенко – один із керівників монобільшості у ВР. Яких учоних вам ще не вистачало?”

Тетяна Микитенко, журналістка

“А можна тепер всіх цих людей дотичних до схвалення захисту Киви якось відсторонити від науки, бо те, чим вони займаються з наукою нічого спільного не має”

17 грудня Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета міністром освіти й науки. За його кандидатуру проголосували “Слуга народу” й ОПЗЖ. Табло показало 226 “за” – мінімальна кількість, необхідна для ухвалення рішення.

Офіс генерального прокурора відкрив кримінальне провадження щодо кнопкодавства під час призначення Шкарлета.