Breaking news

Квіти за 650 тис. грн – найдорожчий букет до 8 березня продають у Києві

8 березня в містах України активно торгують квітами. Ціни на них виросли.

У Києві букети продають по 20 тис. грн, рекордним став букет з 9 999 троянд за ціною квартири, повідомляє “Апостроф”.

На ринках продавці пропонують від різнобарвних тюльпанів і троянд до екзотичних заморських екземплярів. До квіткових магазинів і ринків стоять черги. Найбільшою популярністю користуються тюльпани. Середній букет – 5-7 квіток.

“Тюльпани коштують по 30-35 гривень за квітку. Часто беруть відразу кілька букетів. Тоді обіцяю скинути хоча б по п’ять гривень за квітку. 8 березня квіти ще подорожчають на 5-10 гривень”, – розповіла продавчиня Валентина, яка торгує квітами біля майдану Незалежності.

На Бесарабському ринку бачили букет за 20 тис. грн. Найдорожчий букет коштує 650 тис. грн. Його можна замовити лише в інтернет-магазині. У ньому буде 9 999 троянд.

“Так, ціна 600 тис. грн плюс 50 тис. грн. За роботу. Як ви розумієте, йдеться про величезний букет, що складається з 40 букетів. У кожному з них – 251 троянда. Ці квіти займуть всю вашу квартиру”, – розповіла консультантка інтернет-магазину.

У Києві вже знайшовся 1 покупець на такий букет.

8 березня у Києві відбувається Жіночий марш. Учасниці звернули увагу, що під час карантину рівень домашнього насильства зріс. Жінки становлять більшість працівниць у сфері соціальних, освітніх послуг та у сфері охорони здоров’я. Вони наражаються на небезпеку під час пандемії, бо контактують з великою кількістю людей.