Breaking news

Квіткові Білосніжка, Міккі Маус, Шрек і Рапунцель: у Києві відкриють нову виставку

У Києві 14 серпня на Співочому полі відкриють виставку квітів “Мульт-ленд”.

На виставці у квітковому оформленні можна побачити Angry Birds, Білосніжку та сім гномів, Аладдіна, Жасмін і Джина, Посіпак, Міккі Мауса, героїв мультфільму “У пошуках Немо” та “Книги Джунглів”, Шрека, чарівних фей і Рапунцель.

Про це повідомило КО “Київзеленбуд” .

“Мульт-ленд” – це пригоди героїв улюблених мультфільмів у Києві. Для створення 10 історій “Муль-ленду” висадять понад 300 тисяч квітів: різні види бегонії, альтернатери, тагетису, колеусу, агератум, сеткреазія та інші. Щоб створити об’ємні 3D-фігури, використають металеві конструкції, дерево та виноградну лозу. Деякі скульптури сягатимуть більш як 5 метрів заввишки”, – розповів Олексій Король, виконувач обов’язків генерального директора “Київзеленбуд”.

Також компанія-оператор Співочого поля Grand Event прикрасить центральну алею, що вестиме до “Мульт-ленду”, 50 тисячами сурфіній, петуній і каліброхоа.

“Співоче поле – це вже бренд. Тож щоразу потрібно додавати щось нове, цікавіше. На всій території виставки встановимо різноманітні фотозони, оформимо локації для дітей, будуть активні розваги, майстер-класи, в тому числі, й присвячені Дню Незалежності”, – зазначив Денис Погорєлко, керівник Grand Event.

Виставка працюватиме від 14 серпня до 13 вересня 2020 року. Місце проведення: Співоче поле Печерського ландшафтного парку, вул. Лаврська, 33.

Вхід: дорослий квиток – 100 грн, дитячий – 25 грн. Для дітей до 7 років, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1 та 2 групи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вхід безкоштовний.

Красу нових інтерактивних фонтанів у парку Партизанської слави та Сирецькому відзняли за допомогою дрона. На відео можна побачити, як малеча радіє водограям із музичним супроводом і світловим шоу.