Breaking news

Кулеба прокоментував зняття санкцій із соратників Януковича

Тенденція скасування санкцій ЄС щодо посадовців режиму Януковича може продовжитись, якщо в Україні проти цих людей не ухвалять жодних судових рішень.

Про це сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у четвер, повідомляє ZN.UA

“Ми будемо працювати разом з правоохоронцями, щоб зберігати санкції для цих осіб.

Але ще раз наголошу, що ключове – це судові рішення. Якщо не буде судових рішень, то зрештою санкції будуть зніматися”, – заявив міністр.

МЗС вже налагодило більш тісні відносини з правоохоронними органами, щоб просунутися в цьому питанні.

“На початку цього тижня відбулася нарада під головуванням генерального прокурора Ірини Венедиктової, я їй дуже вдячний за таку проактивну позицію.

Ми зібралися: всі правоохоронці плюс МЗС та віцепрем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції. Пройшлися по всіх справах, по всіх списках, побачили, де є більше перспектив, де є менше, і зараз коліщата державного механізму в цьому питанні крутитимуться швидше”, – сказав Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час розстрілів на Майдані Янукович 11 разів дзвонив Путіну

Важливо, аби правоохоронні органи в цьому питанні працювали швидко, тому що час спливає, а санкції продовжують скасовувати, зауважив міністр.

“Це насамперед завдання для українських правоохоронних органів та судів. Кожна справа є дуже велика, наскільки я розумію, і її розгляд займає час в умовах функціонування нашої судової системи, яка потребує реформування.

Це не одноденна така справа, але рух вперед на цьому напрямі відбувається”, – сказав очільник МЗС.